Бунт начнётся в райцентрах. Там где людей быстрее всего довести до отчаяния

Козятинці вийшли на страйк — терпіти нема сили

Містяни страйкують проти закриття Центральної районної лікарні. Дружно сканували під стінами міськ-  та райради — «Банду геть! Ганьба!»

 

Близько тисячі козятинців зібралися біля пам’ятника Михайлу Грушевському  о 15.00. Потім всі вирушили на Центральну площу.

Медики погрожують страйком. Втихомирювати лікарів приїхав нардеп Юрчишин в компанії голів райради та райдержадміністрації В новий рік місто ввійшло з тревогою. Хоча міська влада влаштувала двадцятиденне свято, воно було не в кожній хаті. В соцмережах медичні працівники районної лікарні та їх пацієнти почали розповсюджувати звернення про страйк. Їх можна зрозуміти. Виконуючий обов’язки головного лікаря Олександр Кравчук завіряв, що все йде по плану, всі відділення повільно переміщаються… Навіть в коментарі нашій газеті перед Новим роком сказав, що все “ок”. А тут містом почали ширитись чутки, що районку ліквідовують!!!

“Шановні мешканці міста Козятина та району, до Вас звертаються працівники КП Козятинська ЦРЛ — не як працівники лікарні, а як мешканці нашого міста та району, — йдеться у зверненні ініціативної групи. — Давайте не будемо байдужими до ситуації,  яка склалася. Не вірте чуткам, що лікарня залишиться в повному складі. Це брехня! Планується закриття хірургічного, травматологічного, реанімаційного, пологового, гінекологічного, інфекційного відділень. Забудьте про надання кваліфікованої допомоги. Люди приречені на повільне вимирання. Тепер за медичною допомогою ви будете змушені звертатися в Калинівку, якщо встигнете… Це справжній геноцид. Чому ми з вами стали такими байдужими? У нас у всіх є діти, пристарілі батьки, рідні та близькі, які звертаються за медичною допомогою. А тепер нас з вами позбавляють шансу на порятунок. ПІДНІМАЙМО ГОЛОВУ!!!!!!!!! ВИХОДИМО НА СТРАЙК! ГУРТУЙМОСЯ!!!!! Про дату та місце повідомимо. СПАСІННЯ УТОПАЮЧОГО В РУКАХ САМОГО УТОПАЮЧОГО.”

Люди  поставили ультиматум: якщо очільники міста та району не потурбуються про збереження лікарні, то блокуватиметься рух транспорту на залізниці. Козятинці вийдуть на площу у четвер, на 15.00


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *