Владислав Сердюк: Ахметова вигнали з Донбасу

Енергохолдинг ДТЕК повідомив, що остаточно втратив контроль над своїми підприємствами на окупованих територіях Донецької та Луганської області. Також у «ДНР» заборонили гуманітарний фонд Ахметова, що теж обмежує йому доступ до цих територій.

Як раніше повідомляло ОРДЛО, вони будуть націоналізувати українські підприємства у відповідь на блокаду Донбасу, але не дуже розумний і обурений голова ДНР Захарченко під час розмови по телефону вирішив пожалітися на Курченка — молодого олігарха, який і отримає після націоналізації найприбутковіші підприємства, а у розпорядженні ДНР залишаться готелі і т.д.

Ситуація виглядає немов російський бізнес вирішив остаточно пошити в дурні донецького олігарха, забравши його «прибуток» під час нестабільності в Україні.

Виходячи з цього, Донбас і далі буде вивозити вугілля до Росії, але вже без посередників. А також, якщо подивитися на можливість наших портів, то і основним імпортером вугілля до України теж будуть саме російські олігархи, які і далі будуть спонсорувати тероризм і про-росийські ЗМІ.

На фоні того, як РНБО заблокувало ОРДЛО це виглядає ще більш логічним, бо фактично «влада» робить все, що може, аби врятувати підприємства, але від зовнішніх чинників не забезпечений навіть сам Ахметов.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *