Владислав Сердюк: Кондитер, Олігарх, Націоналісти, або локальний Майдан.

Ситуація на Майдані знову загострилися. Бійці-добровольці вирішили пострайкувати і трохи побитися з поліцією. Як на це буде відповідати «банкова» покаже час.

Влада України фактично ігноруючи різного роду організації по типу ОУН вже остаточно втратила над ними контроль і будь-який зв’язок, а її небажання прислухатися до такої невеликої, але активної частини громадян і власні, клептократичні цілі допровадили до сутичок, які тривають вже далеко не перший місяць.

Дивно, яку саме реакцію очікувало «кермо» країни силою вирішуючи питання блокади? Після вчорашньої спроби розігнати блокувальників повстало питання, хто сьогодні керує країною? Ситуація на Майдані, де загони Рената(поліція) захищають його ж офіси і «Альфа-Банк» теж нацьковують на думки про неприкритий олігархічний режим в Україні.

Також диву даюсь, як за такий довгий період часу добровольці не зрозуміли, що саме ця влада абсолютно не боїться позачергового «Майдану», бо він їх сюди привів. Він розв’язав їм руки і дав їм можливість позбавитись конкурентів. Бридко усвідомлювати, що в 14-му році країна змінила «шапку» на черствий «кекс».


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *