Владислав Сердюк: Хто кого? Насіров versus Україна

Якось я не хотів писати про Насірова взагалі, наблюдав на весь цей цирк і сміявся від самого початку затримання в «Феофанії», де себе дуже героїчно показав на вході сторож лікарні непустивший працівників НАБУ до «пацієнта» (нехай дає лекції новим поліцейським).

Перші думки, щодо ситуації з головою ДФС були наступні: Насіров, звичайно, проколовся і це шоу з його затриманням від самого початку було одним пострілом, який одразу показує громадяном, мов, анти-корупційна діяльність, а іншим: будете на його місці, якщо надумаєте шагнути вліво-вправо.

Але приводом для написання цього невеликого тексту стала заява НАБУ: (http://www.pravda.com.ua/news/2017/03/17/7138428/).

Тепер будуть перевіряти 100 млн. застави за Насірова, яку внесла його дружина. По-перше, звідки ці гроші? Як казав сам Роман: грошей таких нема. А по-друге, це вже почалася гра поміж владою і її «сином», якого вона ж породила.

Ніхто не збирається спасати Донбас, або займатися модернізацією економіки в країні, але якщо хтось з Вас образить, або перетне кордон інтересів у суб’єктів олігархічних ігр, то йому спуску ніхто не дасть — це реальний меседж, який по-факту показово і для всіх передають згори.

Час покаже, хто кого дожме.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *