«ГОЛОС» КРЕМЛЯДЕЙ НА ФРАНКІВЩИНІ

В кінці 2016 року Кремль вирішив пропіарити Савченко, звільнивши двох персон,  яких з великою верогідністю можна вважати  взавербований агентурою.

 

В кінці 2016 року Кремль вирішив пропіарити Савченко, звільнивши двох персон,  яких з великою верогідністю можна вважати  взавербований агентурою.

У самому серці Західної України агенти Кремля Віталій Чорненький і Ростислав Гудзінській,  активно піарили  цю акцію на своїх сторінках у фейсбуці

Зрозумівши, що операція провалюється, Савченко відсунули від справи і зустрічав жінок помічник Медведчука Рубан.

Сворак відмовилася відповідати прямо на запитання. Відмовилася розповідати подробиці про свій полоні.

Наприклад Hennadii Afanasiev після полону докладно розповідав про свої зустрічі з ФСБшниками, які катували його навіть електрикою. Афанасьєв публічно виступив проти Савченко, назвавши її маріонеткою Медведчука.

Сворак розсмішила журналістів, розповівши їм, що терористам не потрібен був її смартфон і ноутбук, тому все їй повернули в цілості й схоронності. Де ви бачили таких вічливих людей що залишають полоним  смартфон і ноутбук

У Афанасьєва конфіскували все його майно, включаючи дзеркальні камери і ноутбук. І це забирали навіть не терористи ОРДЛО, а офіційне відомство РФ ФСБ (окупанти).

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЗНАЧОК на фото

 

Питання про коханця Сворак, який є терористом «ЛНР», з яким вона в 2015 році їздила до окупованого Крим, виставляють у себе в соц мережах фото з російськими триколорами — пройшли повз прес конференції.

 

Точніше за неї намагалися відповісти інші двоє чоловіків, але це було непереконливо. Мабуть вони мали з ним більш «близьки» стосунки

Разом з Сворак на прес конференції були присутні двоє осіб:

Віталій Чорненький і Ростислав Гудзінській, яких я тепер так само вважаю зрадниками України, які покривають явно завербованого зрадника.

 

Нагадаю, що наша Служба безпеки в грудні 2016 року опублікувала відео, яке так само стало доступно і на  сторінці Блог Мирослава Олешко

, на якому був аудіозапис прослушки помічниці терориста Захарченко і журналіста LifeNews.

Віктор Воробйов

Помічниця Захарченко заявила, що Захарченко не був у курсі передачі якихось двох «телиць», які наказала передати Москва.

Саме інтерв’ю Сворак дуже нагадує інтерв’ю Савченко.

 

А саме те, що після полону люди так себе не ведуть.

Сворак заявила, що чекала, ніби її будинку зустрінуть тепло, але в підсумку щас вона не відчуває, що вона у себе вдома в Івано Франківську. Це все через незручних запитань журналістів.

 

Щось подібне говорила і Савченко, коли суспільство стало ставити під сумніви її свідчення про «полон».

«Ви знаєте, мені здається, що франківські ЗМІ вже давно за мене це все придумали. Ви такі розумні — придумайте щось самі … Як допомагала? Нехай буде, що хліб носила. Я приїхала додому, і думала, що буду себе тут комфортно відчувати, але відчула зовсім іншу ситуацію»,

— відповіла Сворак.

 

Таким чином група сепаратистів — агентів Кремля веде підривну діяльність у самому серці Західної України — Івано-Франківську, легендуючи свою діяльність під ВО «ГОЛОС» Можна чітко стверджувати що це голос Кремля у Франківську!  Нещодавно громадськість звернулась до СБУ щодо припинення діяльности цієї організації.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *