Сергій Стерненко: Все краще —дітям?

Ви, напевно, всі знаєте, хто такий Ківалов. На фото він з медалькою.

Агент впливу російської федерації замість того, щоб нести відповідальність, веде свій бізнес, володіючи де факто декількома навчальними закладами, безліччю нерухомості і має величезний вплив на процеси в регіоні та Україні, залізши в судову систему. Також донедавна він мав три, а зараз один власний телеканал.

Рупор проросійської пропаганди і піар-майданчик опоблоку та інших «ригоподібних» — телеканал «Репортер» і сьогодні є у власності Ківалова. А от «Академия» та «Здоровье» перейшли до рук близького компаньйона Льоши Гончаренка, який також був довгий період часу в команді Гєни Труханова, мера Одеси. Це людина-кардрідер, кіберзлочинець та екс-дартВейдер на ім’я Дмітрій Голубов.

Фб https://www.facebook.com/golubofff

Його також всі повинні знати.

Голубов в діяльності політичної вертикалі пана президента Порошенко відіграє досить важливу роль такого собі клоуна-жиріновського для того, щоб говорити такі речі, які собі не може дозволити сам Петро Олексійович. Власне Голубов займається тим, що використовує будь-які брудні і пропагандистські засоби проти «неугодних» БПП і його власника. В 2016 році «Здоровье» навіть отримувало попередження від нацради з питань телерадіомовлення. Пізніше мені трапився хрестоматійний в плані чорного піару ролик від «Акадємії», де поливають брудом грузинського дипломата Тимура Нішніанідзе. Це просто якась огидна пропагандо-какашка, про яку навіть не варто лишати коментарів. Періодично в ролику грає тіматі, а наприкінці показують того самого Голубова.

Але мова навіть не про це. Мова про нашу освіту. Як не дивно. На початку квітня 2016 р. в мережу потрапила новина про те, що Дмітрій Голубов родавав мед в Одеській школі. Народний депутат і представник команди президента.

Минає 2 тижні, і на сайті Гончаренка «Думская» виходить новина про 4 тони меду, які наш благодійник Голубов подарував 32 школам району міста. Серйозно.

Це, до речі, округ, за яким Дмітрій обирався до Верховної Ради.

Під носом у громадян, за їх же участі і при сприянні міністерства освіти у вигляді його департаменту по м. Одеса використовується адмінресурс, і про це спокійно повідомляють новини. Ще сюжети про це знімають Голубова ж телеканали із його возвеличенням. Тут вам і японці, і роботи, і святий Дмітрій, і лекція про користь меду. В кадрі багато вдячних дітей, якась вчителька, яка мало не отримує оргазм від згадування імені «благодійника». В титрах навіть показують назви навчальних закладів. Це НВК №292, СШ №92, НВК №67, СШ №5, СШ №125, СШ №111. В кінці ролика Голубов всім бажає стати бджолами, а не трутнями, як депутати.

На відеоролику періодично показують тих самих задоволених вчителів, які з малого віку вчать дітей бути безвідповідальними громадянами і радо стають співучасниками злочину.

Подивіться на ці вдячні щедрості вельможного пана рабські обличчя

Закінчується ця вся стидоба вдячностями дітей за мед, і дифірамбами Голубову.

Звучить слоган «всё лучшее — детям».

Занавіс.


Адмінресурс, використання дітей (цікаво, що думають про це їх батьки), закривання міносвіти очей на це, примітивний і відверто тупий піар корупціонера-попки Голубова це все окей, зрозуміло та ясно. Це в традиціях тих людей, які живуть «по-новому» і презентують нашу владу і Гаранта Конституції. Такі безпрецедентні для цивілізованого суспільства явища для них є нормою.

Цікавить зовсім інше.

Чому все краще — це мерзенний Голубов? Якщо це — краще, то мені просто страшно уявити, чим є щось гірше!

Який ідіот вирішив, що злочинець, політичний блазень Голубов — це найкраще, що є, і навіщо він потрібен дітям?

Чому не «Голубова — тюрмам» або «Україні — позбавлення від корупціонерів», а саме дітям ось оцього огидного мужика в синьому піджаку? За що їм це?


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *