У ВЕРХОВНІЙ РАДІ НЕ ВИСТАЧАЄ ПОВІЙ !

АНДРІЙ НЕМІРОВСЬКИЙ:

Держава сприяє розвитку секс-закладів, вживає заходів підвищення іміджу праці повій, сприяє діяльності професійних спілок та громадських організацій у сфері проституції, діяльності секс-закладів!

Нікому невідомий  нардеп що  не любить медведів у цирку виявився небайдужим до скромного побуту повій.  Та вважає що держава має серьйозно опікуватися цією соціальною групою

Ми привели лише точні цитати  з  проекту закону 3139 від 18.09.2015

«Проституція – вид підприємницької діяльності метою якого є надання послуг інтимного характеру, вжиття особою дій чи заходів, які роблять її доступною, для виконання статевого акту дій з іншою особою на платній основі»

«Повія – фізична особа – підприємець, яка надає послуги інтимного характеру, виконує статевій акт з іншою особою на платній основі»

Так він пояснює необхідність свого закону

«Із розвитком України, як європейської держави, постає необхідність  правового регулювання у сфері проституції та  діяльності секс-закладів.

Так, зокрема у більшості розвинених країн Європейського союзу проституція легалізована, зокрема: 4 листопада 1998 Кабінет Міністрів Латвійської республіки прийняв «Правила щодо обмеження проституції», фактично визнавши проституцію як легальну професію; у Нідерландах з 2000 року офіційно дозволено відкривати будинки розпусти, борделі виставляють свій товар прямо у вітринах. Так, у знаменитому на весь світ «Кварталі червоних ліхтарів» в Амстердамі ви можете спокійно вибрати будь-яку вподобану дівчину і усамітнитися з нею; комфортні умови для секс-туристів створено і в Греції. У цій країні будинки розпусти працюють абсолютно легально, а вартість послуг трохи нижча, ніж у тій самій Німеччині. Так, ціна повії в недорогому борделі в центрі міста – близько 30 євро. Виклик дівчини додому – від 70 євро.»

Цікаво скільки буде коштувати виклик дівчини до  Верховної Ради. Порно вже дивилися — от дівчат не вистачає. Раніше ЗМІ повідомляли що депутати переглядают порно під час пленарних засідань


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *