ШОК: ДЕПУТАТ ВІД БПП ПООБІЦЯВ ВИБИТИ ЗУБИ ПІДЛІТКУ

Радіо Свобода:

Знайомтесь: на відео — депутат Києво-Святошинської райради Олександр Паламарчук.

І так він виховує 16-річного активіста, який насмілився про нього написати пост у фейсбуці

До речі, ось і сама публікація

Sergii Chagarov :

В той час як на сході України гинуть наші хлопці за те, щоб ми жили в мирі і спокої, депутатів Києво-Святошинської районної ради тягне на екзотику. Депутату райради Паламарчуку Олександру видно чхати на тисячі убитих хлопців хотілося, бо як видно з його інстаграму, під час російської агресії проти України він відпочиває у Мале разом зі своєю подругою Екою Габунею, попиваючи коктейлі у «Asian Wok». Чому не Емірати? Чи Монако? А може Маямі? А Дубаї не влаштовують? Ось так депутат вшановує пам’ять всіх тих, хто поліг за нього у війні проти Росії.

Ця людина не має сорому. В нього апріорі його ніколи не було. Будучи чиновником районного рівня, себе так вести неприпустимо. Знімати приватні екскурсові літаки, щоб пролетіти над Броварами, літати на Мальдіви з росіянкою, відпочивати в одному з найдорожчих клубів Одеси «Ibiza Beach club» в той час, як деякі мешканці його округу не знають за що далі жити і «сограждане» його подруги вбивають наших хлопців на сході України. Якщо ти вже маєш стосунки з українським чиновником, то будь ласкавою, відмовся від російського громадянства. Але цим людям морально-етичні цінності не притаманні. Ці люди будуть наживатися на нас з вами завжди.
А ще більше бісить те, як жульйо таке як Паламарчук намагаються відбілити свою безвкусицю, коли чують, що щось не так і на його окрузі люди починають повставати проти корумпованої влади, свавілля і анархії. Він мав совість приїхати зі своєю росіянкою 8 липня на громадські слухання в Гатне на Інститутську по незаконній забудові АЗС. Почувши, що запахло нечистим, він почав усілякими методами догоджати стурбованим забудовою заправки мешканцям села для свого галімого піару. Заявляв, що сільська рада корумпована, що він взагалі не розуміє, чому голова Гатного Корицький Броніслав не приїхав 8 липня до мешканців і голови Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адіміністрації на вулицю Інститутську.
Він почав казати людям, що він всіма руками і ногами за них. Ну звісно, хочеться людині у Мале і Тбілісі літати. Джерело його доходів сумнівне. І тому приходиться всілякими методами відбілювати свою репутацію перед мешканцями свого округу. Але після того, як він відійшов від толпи, почав заявляти кільком мешканцям села, що землі в адмінмежах Гатного дерибанить не Гатненська сільська рада, а Інститут. Тепер він почав її відбілювати. Але заперечував свої ділові стосунки з посадовцями сільської ради. Чомусь, коли він разом з іншими депутами Гатненської сільради насміхалися з мене на одній із сесій ради, цього не було видно.
Однак людям очі не закрить ніколи. Він обов’язково понесе відповідальність.

В  БПП вже встигли відхреститися від скандального депутата

sol2

Заява

Київської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” обурена вчинком депутата Києво-Святошинської ради Київської області Олександра Паламарчука, який під час сесії Гатненської сільської ради дозволив собі агресивні дії по відношенню до неповнолітнього активіста.

Після внутрішнього розслідування, Київської територіальної організації Партії  “БПП “Солідарність”, було ухвалено рішення про виключення О.Паламарчука з лав партії.

“БПП “Солідарність” вимагає від правоохоронних органів провести неупереджене розслідування цього інциденту, хід якого триматиме на контролі.

Партія готова надати юридичну та організаційну підтримку виборцям у разі ініціювання процедури відкликання депутата О.Паламарчука за народною ініціативою.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *