ЙОВБАК ИЗ МИНЮСТА. ЗАММИНИСТРА ПРЕДЛАГАЕТ НАВОДНИТЬ УКРАИНУ МИГРАНТАМИ ИЗ СИРИИ

Министерства кишат некомпетентными и опасными руководителями.

Нєкій Пєтухов — зам міністра юстиції каже, що Україна готова взяти на себе квоту по розселенню біженців із Сірії заради безвізу!

 

Заступник міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов за передачу Україні квоти на розселення мігрантів замість країн Європейського Союзу. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.

Петухов зазначив, що Україна стала заручником міграційної кризи в ЄС.

«Не секрет, що на ухвалення рішення по Україні (щодо надання безвізового режиму) багато в чому вплинула сирійська міграційна криза. Саме побоюючись негативної реакції виборців на мігрантів, європейські лідери не поспішають давати безвізовий режим Україні. А якщо це наша найбільша проблема, то саме вона може стати рішенням!»

— вважає заступник міністра.

 

Маркиян Лубкивский :

Заява заступника міністра юстиції України Сергія Пєтухова не лише свідчить про його повну некомпетентність, але й є шкідливою, бо сприймається як позиція високопосадовця, одного з керівників міністерства юстиції.

Вимагаю від міністерства юстиції її негайно спростувати і відкликати, а заступника міністра з питань євроінтеграції (!) — звільнити!

Нагадаю, що між Україною і Європейським Союзом діє угода про реадмісію, яка повною мірою регулює питання взаємного повернення осіб, які незаконно знаходяться на території одна одної, в т.ч. мігрантів

Пропозиція Пєтухова не має нічого спільного з питаннями безвізового редиму і звичайно ЄС навіть не розглядатиметься. Вона вносить безлад і свічить про низький фаховий рівень офіційного представника України.

Кругляк віддати, мігрантів прийняти, що ще?((

Ранее в СМИ сообщалось о сомнительных назначениях  в Минюсте .


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *