in ,

Евробляхеры проведут масштабную акцию в сентябре.

Евробляхеры собираются провести масштабную акцию вместе с другими общественными организациями в сентябре.

Об этом они заявили на своей странице в ФБ по итогам совместной встречи, которая состоялась 17 июля в Киеве.

“Евробляхеры” дожали народных депутатов.  13 июля 2018 года  парламент принял в первом чтении законопроекты №8487 и 8488, которые предусматривают внесение изменений в Таможенный кодекс и позволяют легализировать в Украине машины на иностранных номерах.

В последние дни в правительственном квартале было жарко – туда подтянулось несколько тысяч владельцев авто на еврономерах со всей Украины. Они требовали незамедлительного принятия законопроектов о льготной растаможке машин, а также отмены правительственного постановления, согласно которому полиции разрешили “охотиться” на “евробляхи”.

Нацполиция получила доступ к таможенной базе “Инспектор-2006”, в которой фиксируются все въезжающие в страну авто. Правоохранители уже начали заносить эту информацию в свою систему “Рубеж”, что позволило бы им оперативно “отлавливать” и штрафовать евробляхеров.

Александр Чернявский подсчитал, что подержанное авто 2000-2005 года выпуска, которое в Европе стоит 2-3 тыс. евро, в Украине должно растамаживаться не дороже 500-1000 евро. Он заявляет, что активисты, вместе с “отдельными народными депутатами” уже готовят свою таблицу  справедливых акцизных ставок.  Борьба будет идти за растаможку по 300 евро с машины.

 

Александр Чернявский:

ГО “Доста-Закарпаття”, ГО “АТО СХІД”, ГО “Автомайдан Волинь”, ГО “Західноукоаїнська асоціація власників транзитних авто (ЗАВТРА)”, ГО “Київська міська Спілка ветеранів Афганістану “, ГО “Автоеврогарант”, ГО “Фронт реформ “, ГО “Організація захисту прав громадян з питань нерухомості та земельних ділянок “, ГО “Чому так?”, ГО ” Київська спільнота “, ГО “Наступ”, Проф Спілка “Діалог”, ГО “Авто Евро Сила ”

Усі вищезгадані організації зібралися сьогодні у Києві, щоби висловити свою позицію з приводу внесення правок до законопроекту про доступне розмитнення. Дійшли згоди, щодо ідеальної картини ставок доступного розмитнення та пільг, яку вирішили викласти у систему поправок до закону. Ці правки найближчим часом зформуємо для громадськості у вигляді юридично правельних документів.

Також домовилися на вересень, зібрати потужну акцію, щоб членами кожної громадської організацїї та звичайними громадянами, що хочуть долучитися до акції відстояти поправки до закону, а по факту нові ставки та пільги при розмитненні.

Домовилися розробити спільний інформаційний лист з прикладами нової вартості розмитнення найпоширеніших автомбілів, які ми разом будемо захищати усіма громадськими організаціями.

Домовилися разом інфоромувати народних депутатів щодо прийняття ідеальної картини нових ставок розмитнення.

Дійшли висновку, що нам потрібно бути разом і що ми маємо історичний шанс на вересні здобути дійсно народне, доступне розмитнення!!!

 

ГО "Доста-Закарпаття", ГО "АТО СХІД", ГО "Автомайдан Волинь", ГО "Західноукоаїнська асоціація власників транзитних авто (ЗАВТРА)", ГО "Київська міська Спілка ветеранів Афганістану ", ГО "Автоеврогарант", ГО "Фронт реформ ", ГО "Організація захисту прав громадян з питань нерухомості та земельних ділянок ", ГО "Чому так?", ГО " Київська спільнота ", ГО "Наступ", Проф Спілка "Діалог", ГО "Авто Евро Сила "—Усі вищезгадані організації зібралися сьогодні у Києві, щоби висловити свою позицію з приводу внесення правок до законопроекту про доступне розмитнення. Дійшли згоди, щодо ідеальної картини ставок доступного розмитнення та пільг, яку вирішили викласти у систему поправок до закону. Ці правки найближчим часом зформуємо для громадськості у вигляді юридично правельних документів.—Також домовилися на вересень, зібрати потужну акцію, щоб членами кожної громадської організацїї та звичайними громадянами, що хочуть долучитися до акції відстояти поправки до закону, а по факту нові ставки та пільги при розмитненні.—Домовилися розробити спільний інформаційний лист з прикладами нової вартості розмитнення найпоширеніших автомбілів, які ми разом будемо захищати усіма громадськими організаціями.—Домовилися разом інфоромувати народних депутатів щодо прийняття ідеальної картини нових ставок розмитнення.—Дійшли висновку, що нам потрібно бути разом і що ми маємо історичний шанс на вересні здобути дійсно народне, доступне розмитнення!!!—Разом Сила!!!

Опубліковано Alexander Chernyavskiy Вівторок, 17 липня 2018 р.

 


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Гарант все. Ни НАТО, ни значимых кредитов, ни поддержки Госдепа ему больше не видать. И предстоящий Томос, ( если дадут) – не поможет. 

ПРОВАЛЬНА НЬЮ-ЙОРКСЬКА АНТИНАРКОТИЧНА КАМПАНІЯ